Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowe osiedle Wilno VI w Warszawie

17.03.2017

W lutym br. Fundamental Group został generalnym wykonawcą kolejnej inwestycji Dom Development - I etapu Wilno VI.

Przy ul. Wiernej na warszawskim Targówku, w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Zacisze Wilno, powstanie 7 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 300 mieszkańo zróżnicowanej powierzchni od 32,09 do 97,41 m². Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 335 stanowisk parkingowych w garażu podziemnym. Ponadto w parterze zaplanowano powstanie6 lokali usługowych.

 

 

Architektura osiedla Wilno inspirowana jest charakterystyczną wileńską zabudową. Na terenie osiedla umieszczono tablice upamiętniające znamienite osoby związane z tym miastem, a ściany bloków zdobią artystyczne murale. Fontanny oraz oddalone o kilkaset metrów sztuczne jezioro z plażą i piękną roślinnością posłużą jako namiastka pozamiejskich wyjazdów.

- Do tej pory Fundamental Group wybudował 2 części osiedla: Wilno I i Wilno II. Budowa wieloetapowego osiedla Wilno rozpoczęła się w 2010 r., a kolejny etap inwestycji zaplanowano zrealizować do września 2018 r. Docelowo cała inwestycja ma pomieścić ponad 2500 mieszkań i stać się małym samowystarczalnym miasteczkiem prawobrzeżnej stolicy komentuje Jarosław Brzozowski, członek Zarządu ds. produkcji z Fundamental Group.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+