Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

BAUKRANE - Twój niezawodny partner na budowie

Artykuł sponsorowany

04.08.2017

BAUKRANE Budownictwo to firma, która już od 2008 r. kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu i sprzedaży sprzętu budowlanego.

Specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży systemów szalunkowych [deskowań], żurawi górno- i dolnoobrotowych, ogrodzeń budowlanych oraz kontenerów. Do każdej z tych usług spółka oferuje niezawodne doradztwo techniczne i logistyczne. Firma całościowo obsłuży każdą budowę, oferta wynajmu skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw budowalnych, jak i do inwestorów indywidualnych.

 

Gwarancja bezpieczeństwa pracy na budowie

Efektywne i skuteczne zarządzanie każdą budową zależy od wielu czynników, m.in.: ceny, kompatybilności oferty z wymogami danej budowy, dostępności sprzętu budowlanego oraz dobrego serwisu. Jednak jednym z najważniejszych czynników, który decyduje o wyborze partnera w tej branży, jest gwarancja bezpieczeństwa pracy na budowie. Odpowiednio dobrane systemy zwiększające bezpieczeństwo i komfort pracy przekładają się bowiem na większą wydajność pracowników. Dlatego BAUKRANE posiada produkty renomowanych firm, które dostarczają rozwiązania BHP najwyższej jakości. Są to m.in. nowoczesne systemy zabezpieczeń na krawędziach budynków, otworów technologicznych, pomosty zewnętrzne i rozładunkowe, platformy betoniarskie wraz z systemem drabin oraz schodnie komunikacyjne.

- Obecnie do systemu szkoleń z obszaru BHP pilotażowo wprowadzamy szkolenia z zakresu sytuacji stwarzających ryzyko powstania wypadku, a także poprawnego użytkowania systemów zabezpieczeń - mówi Paweł Burzykowski, dyrektor operacyjny BAUKRANE Budownictwo.

 

 

Terminowa realizacja inwestycji w zaplanowanym budżecie

Pozyskanie partnera, który dostarczy spełniający takie wymagania sprzęt, zapewni terminową realizację inwestycji w zaplanowanym budżecie, to dla inwestora już połowa sukcesu.

- My właśnie takim niezawodnym partnerem na budowie jesteśmy - wyjawia Daniel Pawłowski, prezes zarządu BAUKRANE Budownictwo. - Zapotrzebowanie na wynajem naszego sprzętu jest duże, dlatego z roku na rok rozwijamy się bardzo prężnie. Wachlarz naszych usług jest unikatowy w skali całego kraju. Jesteśmy jedyną firmą, która może zaproponować globalną ofertę wynajmu sprzętu niezbędnego do zabezpieczenia całej budowy. Inwestujemy nie tylko w rozbudowę systemu elementów szalunkowych, ale także w park żurawi wieżowych. Dzięki temu staliśmy się wiodącą firmą pod względem żurawi wieżowych na rynku ogólnokrajowym. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowocześniejsze rozwiązania, które dostosowujemy do potrzeb kontrahenta. Aby ułatwić pracę naszym klientom, podjęliśmy decyzję o otwarciu nowych oddziałów w Polsce. W czerwcu br. otworzyliśmy oddział we Wrocławiu, w lipcu - w Krakowie, kolejne wkrótce.

 

Doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania dla konkretnej inwestycji

Firma oferuje klientom również doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania dla konkretnej inwestycji. Klient może liczyć na wsparcie kadry technicznej już na etapie jej projektowania i budżetowania. Dzięki temu inwestor może zaoszczędzić nawet kilkanaście procent na koszcie realizacji całej budowy, dobierając najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

- Z naszymi partnerami jesteśmy aż do momentu oddania obiektu do użytkowania. Na bieżąco pomagamy rozwiązywać ewentualne problemy - wyjaśnia Paweł Burzykowski. - Z rozsądkiem podchodzimy do rozliczeń z klientem na zakończenie danego etapu wynajmu. To zdecydowanie wyróżnia naszą firmę. Szczycimy się tym, że klienci mają do nas wielkie zaufanie i czują się z nami bezpiecznie przez cały okres współpracy.

 

BAUKRANE - świadomy partner w budowaniu

Śmiało zatem można powiedzieć, że BAUKRANE nie jest tylko dostawcą sprzętu, ale także świadomym partnerem w budowaniu. Firma nie zapomina również o społeczności lokalnej, wspomagała m.in.: Akademię Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka, działania Bogumiły Raulin w zdobyciu Korony Ziemi, pomaga również bezdomnym zwierzętom, a ostatnio zorganizowała konkurs dla dzieci „Buduj z BAUKRANE!", który miał na celu przybliżenie i poprawę wizerunku zawodu operatora żurawia wieżowego.

 

BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Jana Keplera 36, 80-299 Gdańsk

tel. 58 345 11 77

www.baukrane.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube