Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia DAFA

05.07.2018

XII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia DAFA, obradujące 17 maja w Wolbórzu dokonało wyboru nowych władz stowarzyszenia na kadencję w latach 2018–2021.

Stanowisko prezesa stowarzyszenia zostało powierzone Piotrowi Olgierdowi Koryckiemu. Do nowego zarządu powołano również: Macieja Borodzicza, Wojciecha Całkę, Adama Krzanika, Krzysztofa Rogosza. Na członków Komisji Rewizyjnej wybrano: Jarosława Kowalczyka, Michała Miąska, Witolda Okońskiego.

 

Piotr Olgierd Korycki objął prezesurę w DAFA po dwunastu latach od momentu założenia stowarzyszenia. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska o specjalizacji Budownictwo Hydrotechniczne. Od wielu lat działający w branży lekkiej obudowy w zakresie rozwoju wyrobu budowlanego, wdrożenia do produkcji oraz wprowadzenia wyrobu do obrotu i stosowania. Od blisko 10 lat związany z firmą Blachy Pruszyński. W ramach Stowarzyszenia DAFA pełnił funkcję koordynatora dwóch Grup Merytorycznych: AKUSTYKA i PŁYTY WARSTWOWE. Autor wielu prelekcji w ramach różnego rodzaju konferencji poświęconych lekkiej obudowie i artykułów w prasie branżowej.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube