Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Apartamenty przy Kościelnej...

15.10.2008

…to zespół sześciu budynków zaprojektowanych w nowoczesnym i eleganckim stylu, który powstaje na poznańskich Jeżycach. W inwestycji budowanej przez firmę Longbridge znajdą się 294 apartamenty o powierzchni od 35 do 82 m2, podziemne garaże oraz lokale usługowe.

Poznańskie Jeżyce są obecnie objęte Miejskim Programem Rewitalizacji (MPR), który ma na celu zachowanie dziedzictwa kulturowego tego miejsca poprzez modernizację i konserwację zabytkowych obiektów oraz poprawę środowiska naturalnego
„Apartamenty przy Kościelnej”  zaprojektowano z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań przestrzennych i materiałowych. Są wysokie, ustawne, nasłonecznione, wszystkie posiadają wygodne, przeszklone balkony lub tarasy, a te na parterze – niewielkie ogródki. Drewniane okna zapewniają mikrowentylację pomieszczeń. Kolorystyka budynków utrzymana będzie w spokojnej, eleganckiej tonacji. Autorem projektu jest Pracowania Architektoniczna: Mierzejewski Kasprzycki Czaplicki Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą inwestycji jest poznański oddział firmy WARBUD, a nadzór inwestorski prowadzi MDR Sp. z o.o.
www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube