Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Apartamenty przy Warzelni w Warszawie

28.03.2019

Przy ul. Krochmalnej w Warszawie w ramach inwestycji Browary Warszawskie powstaną luksusowe apartamenty.

 

Wizualizacja: JEMS Architekci

 

Mota-Engil Central Europe podpisała z Echo Investment umowę na realizację Apartamentów przy Warzelni Budynek E. Projekt wykonany przez studio JEMS Architekci wkomponowuje się w zabytkową przestrzeń.

Budynek będzie składał się z 9 kondygnacji nadziemnych i 2 garażu. Znajdą się tam 76 apartamenty, w tym 4 penthouse'y położone na dwóch najwyższych kondygnacjach. Na poziomie parteru będzie 5 lokali usługowych z reprezentacyjnymi holami wejściowych od strony ul. Krochmalnej i terenów zielonych. Zaprojektowano także udogodnienia: zintegrowany system zdalnego sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, sterowanie przesłonami elewacyjnymi. Sufity apartamentowca wykonane zostaną z siatek malowanych na kolor miedziany, powstaną elegancka recepcja i strefa wypoczynku. Na ostatniej kondygnacji będą windy otwierane bezpośrednio na mieszkania. Inwestor zdecydował się na zastosowanie ślusarki aluminiowej nie tylko w witrynach parteru (wejścia do lokali usługowych), ale również na kondygnacjach wyższych w mieszkaniach. Zastosowane zostaną balustrady wewnętrzne, składające się z płyt włókno-cementowych malowanych na biało i zamkniętych w ramach z płaskownika miedzianego.

 

Czytaj też: Nowy apartamentowiec we Wrocławiu

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube