Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ciepły front

30.11.2007

Kingspan Izolacje, światowy producent izolacji ze sztywnego uretanu, zakupił w Polsce ziemię o powierzchni 120,000 m2 pod budowę nowego zakładu produkcyjnego.

Dla producenta jednej z najbardziej termicznie wydajnej i technicznie zaawansowanej izolacji dachów, ścian oraz podłóg rozwój produkcji stał się koniecznością. Budowa, zlokalizowanej w Rawie Mazowieckiej, 60 km na południowy zachód od Warszawy i 40 km na wschód od Łodzi, fabryki rozpocznie się w drugim kwartale 2008 roku. Linia produkcyjna ruszy 12 miesięcy później. Nowa fabryka stworzy około 50 miejsc pracy, a spodziewany szybki rozwój   przyniesie dodatkowe możliwości dla regionu i jego mieszkańców.
Burmistrz Rawy Mazowieckiej Eugeniusz Góraj powiedział: “Od wielu lat Rawa Mazowiecka staje się prężnym gospodarczo miastem i tym bardziej cieszę się, że już niebawem zainwestuje w naszym regionie kolejny przedsiębiorca -  firma Kingspan Izolacje. Z tego też miejsca zapraszam gorąco do aktywnej działalności w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców, które zrzesza kilkudziesięciu przedstawicieli firm działających na naszym lokalnym rynku”. Dodał: “Jestem przekonany, że tak znakomity partner nie tylko wpłynie pozytywnie na wizerunek naszego miasta ale przede wszystkim utworzy kolejne miejsca pracy w regionie”.
 


 Od lewej Piotr Zehaluk (Dyrektor Operacyjny Kingspan Izolacje w Polsce) oraz Eugeniusz Góraj (Burmistrz Rawy Mazowieckiej) w tle ziemia zakupiona pod budowę nowej fabryki w Polsce.

Firma Kingspan oferuje lekką oraz łatwą w montażu gamę izolacji budowlanych ze sztywnego uretanu. Izolacja ta jest odporna na przenikanie pary wodnej oraz wiatru i zachowuje swoje właściwości przez okres użytkowania budynku. Za sprawą firmy Kingspan napływa ciepły front do Polski.www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube