Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

CityZen

09.06.2008

Szkło, stal nierdzewna i płyty z naturalnego kamienia na elewacji i wewnątrz budynków to ma charakteryzować architekturę osiedla CityZen, które powstanie przy zbiegu ulic Pory i Sikorskiego w Warszawie.

W ramach inwestycji, która  obejmie dwa postawione naprzeciwko siebie budynki ze wspólnym podziemnym garażem dwupoziomowym, powstanie 357 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 do 220 m2.
Budowa ruszy w najbliższych tygodniach, a jej ukończenie planowane jest na pierwszy kwartał roku 2010. Niewątpliwym atutem inwestycji będzie wewnętrzny ogród o pow. blisko 5 tys. m2., który będzie w stylu zen, a królować w nim będzie połączenie zieleni, kamienia oraz szkła. Ten japoński ogród dostępny będzie tylko dla mieszkańców osiedla. Deweloperem inwestycji jest hiszpańska spółka Espais.

Źródło (tekst): Rzeczpospolita

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube