Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Elektromont podpisał umowę z grupą Skanska S.A.

29.06.2012

Jako podwykonawca Elektromont wykona prace elektryczne i teletechniczne w kompleksie budynków produkcyjno-biurowych we Wrocławiu.

Elektromont S.A., spółka elektroinstalacyjna notowana na rynku New Connect, podpisała umowę z Grupą Skanska, w ramach której wykona prace elektroinstalacyjne przy budowie kompleksu budynków produkcyjno-biurowych, gdzie produkowane będą podzespoły do pojazdów samochodowych. W ramach umowy Elektromont wykona układy zasilania energią elektryczną, dostarczy i zamontuje dwie stacje transformatorowe oraz rozdzielnice niskiego napięcia, wykona także instalacje wykrywania i sygnalizacji pożaru oraz systemy ostrzegania dźwiękowego.
O wielkości prac najlepiej świadczy fakt, że dostarczymy i zamontujemy w sumie ponad 80 km kabli i przewodów energetycznych średniego i niskiego napięcia, 35 km telekomunikacyjnych  przewodów miedzianych i światłowodowych, ponad 2 tys. opraw oświetleniowych i blisko pól tysiąca gniazd teleinformatycznych – powiedział Jarosław Mazur, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. handlowych Elektromont S.A.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 30.09.2012 r. Wartość umowy to ponad 5 mln zł netto.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube