Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowa inwestycja mieszkaniowa Zebra we Wrocławiu

11.09.2017

W stolicy Dolnego Śląska rozpoczęła się realizacja kompleksu mieszkaniowego Zebra, zlokalizowanego tuż nad brzegiem Odry, przy deptaku pomiędzy ulicami Zakładową a Słonimskiego.

Echo Investment podpisała już umowę z generalnym wykonawcą, którą została spółka Eiffage Polska Serwis. Wartość kontraktu to ponad 39 mln zł netto.

Zebra to nowoczesne budynki z efektownymi czarno-białymi elewacjami i widokiem na Odrę. Kompleks obejmuje dwa budynki z mieszkaniami o powierzchni od 25 do 69 m². Mieszkania z funkcjonalnymi układami mają balkony, loggie i tarasy, a na parterze także atrakcyjne ogródki. W projekcie znalazło się 225 mieszkań 1-, 2-, i 3-pokojowych oraz lokale usługowe usytuowane na parterze.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+