Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowa inwestycja producenta przetworów z Dąbrówki

18.05.2018

Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Dąbrówka, regionalnego producenta i dystrybutora przetworów warzywno-owocowych, powstaje w pobliżu trasy S11 pod Poznaniem.

 

 

Budynek o kubaturze prawie 35 000 m³ i powierzchni 5000 m² powstaje w Dąbrówce (gm. Dopiewo, woj. wielkopolskie). Szklana fasada i jasna elewacja znajdująca się na froncie obiektu dedykowana jest biurom i pomieszczeniom socjalnym. Pozostała część, wykończona grafitowymi płytami kompozytowymi, przeznaczona jest pod działalność magazynowo-produkcyjną. W tej części budynku znajduje się 11 bram z przeszklonymi pasami.

Generalnym wykonawcą jest firma W.P.I.P. ze Swarzędza. Zakończenie prac i oddanie do użytku obecnie budowanego obiektu przewidziano na koniec wakacji.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube