Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Oczyszczalnia Czajka

26.06.2008

PROCHEM SA podpisał z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji umowę na pełnienie roli Inżyniera FIDIC przy programie modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków Czajka w Warszawie – inwestycji w części finansowanej ze środków UE.

Wartość kontraktu wynosi ok. 1,5 mln euro. W ramach kontraktu spółka będzie odpowiedzialna za nadzór nad budową instalacji termicznej utylizacji osadów ściekowych, zgodnie z międzynarodowymi standardami kontraktów organizacji FIDIC.
Ochrona środowiska zawsze była istotnym obszarem działalności Prochemu. Spółka niejednokrotnie pełniła funkcję Inżyniera Kontraktu, projektowała lub wykonywała inwestycje w tym sektorze. Cieszymy się, że profesjonalizm firmy oraz zdobyte doświadczenie umożliwiły nam udział w tak ważnej dla Warszawy inwestycji – mówi Jarosław Stępniewski, Prezes Zarządu PROCHEM SA.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube