Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Park Rozwoju najwyżej ocenionym projektem w stadium Interim w Polsce

31.10.2012

Nowoczesny, realizowany na Mokotowie projekt biurowy Park Rozwoju otrzymał certyfikat BREEAM z oceną „Very Good” i najwyższym w tej kategorii wynikiem w Polsce – 67,83%.

Oficjalne i uroczyste wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas konferencji „Biurowce w Polsce” zorganizowanej 25 października w Warszawie. Po bardzo starannym przygotowaniu zgłoszonego projektu przez naszą firmę, brytyjska organizacja certyfikująca Building Research Establishment (BRE) nie miała ani jednej uwagi do raportu i tym samym etap certyfikacji zakończył się pełnym sukcesem - powiedziała Magdalena Stretton, dyrektor zarządzający w WSP Enviro Sp. z o.o., która przeprowadzała proces certyfikacji.

Bardzo się cieszę z tak wysokiej oceny naszej nowej inwestycji. Certyfikowanie projektów w Echo Investment jest naturalną konsekwencją zmieniających się inwestycji budynków biurowych, starania o tworzenie naprawdę dobrych projektów. Certyfikacja nie stała się nową metodą projektowania tylko, z wydatną pomocą asesorów BREEAM, płaszczyzną łatwiejszego porozumienia z użytkownikami naszych obiektów- powiedział Igor Grabiwoda, dyrektor Zespołu Architektów Działu Biur i Hoteli Echo Investment i asesor BREEAM.

Zespół Echa, składający się z specjalistów każdej branży, aktywnie uczestniczący wraz z projektantami w całym procesie powstawania projektu to poważny atut w dostosowaniu projektów do potrzeb użytkowników we wszystkich aspektach, a także w certyfikacji. To podejście dotyczy wszystkich projektów biurowych Echa.

 

 

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy, usytuowany przy ulicy Konstruktorskiej 10. Składa się z dwóch budynków z zielonymi dziedzińcami, które łączy kantyna z reprezentacyjną wodną kaskadą. Łączna powierzchnia biurowa to 32 000 m². Budynki dysponować będą dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem naziemnym oferującymi łącznie 740 miejsc postojowych. Na terenie inwestycji znajdą się także liczne tereny zielone i siłownia na wolnym powietrzu.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube