Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstaje hala produkcyjno-magazynowa dla VAN DEN BLOCKE.PL

29.11.2013

Firma VAN DEN BLOCKE Sp. z o.o. – przedstawiciel branży scenograficznej – rozwija swoje zaplecze o halę produkcyjno-magazynową. Obiekt powstanie w Lublewie Gdańskim.

W związku z ciągłym rozwojem, firma podjęła decyzję o poszerzeniu zaplecza o halę produkcyjno-magazynową wraz z częścią socjalno-biurową. Realizacja o łącznej powierzchni 1900 m2 zostanie zlokalizowana w Lublewie Gdańskim. Pełnobranżowy projekt budowlany oraz kompleksową realizację wykona CoBouw Polska Sp. z o.o.

Wygląd zewnętrzny obiektu jest spójny z identyfikacją wizualną firmy – dynamiczne kolory i zestawienie nowoczesnych materiałów podkreśla artystyczny charakter jej działalności.

Zakres prac wykonywanych przez CoBouw Polska obejmie prace ziemne oraz stworzenie fundamentów, dostarczenie i montaż hali. Łódzka spółka wykona także część socjalno-biurową w hali – włącznie z pracami wykończeniowymi oraz wykonaniem wszystkich instalacji, a także posadzki przemysłowej.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube