Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstaje Holm House w Warszawie

13.01.2017

Holm House to nowa inwestycja spółki mieszkaniowej Skanska Residential Development Poland powstająca w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Kompleks mieszkaniowy Holm House będzie liczyć w pierwszej fazie 147 mieszkań oraz 7 lokali usługowych. Będzie to pierwszy z kilku budynków realizowanych przez spółkę mieszkaniową Skanska przy ul. Abramowskiego. Rozpoczęcie prac I etapu zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Osiedle zostanie wybudowane według wysokich skandynawskich standardów jakości, zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Starannie przemyślany projekt wykonany został z dbałością o środowisko naturalne i zdrowie przyszłych mieszkańców. Inwestycja jest certyfikowana środowiskowo w międzynarodowym systemie BREEAM.

Za projekt inwestycji odpowiada pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, a generalnym wykonawcą będzie Skanska S.A.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube