Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstaje SQ Business Center Wrocław

12.10.2017

SQ Business Center to najnowsza inwestycja biurowa FB ANTCZAK we Wrocławiu.

Firma, która na wrocławskim rynku realizowała do tej pory inwestycje, tym razem postanowiła zainwestować w segment biurowy. 9-kondygnacyjny biurowiec SQ, zlokalizowany przy ul. Stacyjnej 1, dostarczy na lokalny rynek 5500 m² powierzchni biurowej w standardzie klasy A.

Na dachu obiektu powstanie ponad 80-metrowy zielony taras, na którym będzie można odpocząć nie wychodząc z budynku. Biurowiec będzie mieć też parking podziemny i własny duży parking naziemny, gdzie znajdą się także miejsca dla rowerów. Na parterze budynku zaprojektowano przestrzeń handlowo-usługową.

Aktualnie trwają prace związane z fundamentami i budową kondygnacji podziemnej. Ich zakończenie planowane jest na przełomie roku. Harmonogram budowy zakłada oddanie obiektu do użytku w I kwartale 2019 r.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube