Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstanie Centrum B+R w Lublinie

06.11.2013

HENPOL Sp. z o.o. podpisała kontrakt na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Stworzenie Centrum Badań i Rozwoju w zakresie tworzenia koncepcji innowacyjnych maszyn rolniczych” w Lublinie przy ul. Ciepłowniczej.

Zakres robót obejmuje adaptację budynków na potrzeby Centrum B+R, a także wybudowanie laboratorium do badań wysiewu rozsiewaczy oraz badań trwałościowych. Prace są prowadzone w ramach projektu POIG 4.5.2 „Stworzenie centrum B+R w zakresie tworzenia koncepcji innowacyjnych maszyn rolniczych”, współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej. Łączna powierzchnia użytkowa budowanych obiektów wyniesie 14 510 m², a kubatura – 114 900 m³. Zleceniodawcą inwestycji jest firma R&D Centre INVENTOR Spółka z o.o. Termin zakończenia prac to 30 czerwca 2014 r.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube