Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Powstanie kryty basen w Zduńskiej Woli

21.09.2018

18 września Mostostal Warszawa podpisał z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli umowę na budowę krytego basenu – Centrum Rekreacyjno-Sportowego RELAKS.

Prace będą realizowane w konsorcjum, którego liderem jest Mostostal Warszawa, a członkiem firma Sanell Sp. z o.o.

Basen powstanie przy ul. Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. Obiekt zaprojektowano w taki sposób, by spełniał on zarówno potrzeby związane z uprawianiem i promocją sportu, jak i był atrakcyjnym miejscem zabaw dla najmłodszych mieszkańców miasta. Oprócz basenu sportowego o wymiarach 25 x 16 m, w centralnej części obiektu zostanie umieszczona niecka rekreacyjna z wieloma atrakcjami: dziką rzeką, grotą sztucznej fali, leżankami z masażami, masażami poziomymi i pionowymi, ławeczkami, gejzerem powietrznym. W odrębnej, wydzielonej części basenu o wymiarach 6 x 12,5 m zaprojektowano ruchome dno, które pozwoli na wielofunkcyjne użytkowanie tej części basenu – naukę pływania dla różnych grup wiekowych, zajęcia rehabilitacyjne, treningi itp. W pobliżu niecki rekreacyjnej umieszczono baseny z hydromasażem oraz miejsca wypoczynku na leżakach. Zaprojektowano również obszar dla dzieci, w którym będzie znajdował się brodzik oraz wodny plac zabaw z kilkoma atrakcjami. Goście centrum będą mogli skorzystać również ze strefy SPA, która została zaprojektowana jako niezależny kompleks z wyposażeniem saunowym i wypoczynkowym.

Wartość umowy to 39,04 mln zł brutto. Termin realizacji: do 15.06.2020 r. Okres gwarancji: 60 miesięcy.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube