Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Rozbudowa zakładu Phoenix Contact Wielkopolska

13.06.2016

HOCHTIEF Polska podpisał umowę na budowę hali magazynowej i produkcyjnej w ramach funkcjonującego zakładu Phoenix Contact Wielkopolska w Nowym Tomyślu.

Planowany termin zakończenia realizacji projektu przez poznański Oddział HOCHTIEF Polska to połowa kwietnia 2017 r. W ramach inwestycji powstanie magazyn wysokiego składowania oraz hala produkcyjna z częściami biurowymi i łącznikami do istniejących hal. Całkowita powierzchnia obiektów wyniesie ponad 24 000 m². Zakres prac obejmuje również wykonanie infrastruktury drogowej o powierzchni ok. 7000 m².

Rozbudowa zakładu Phoenix Contact Wielkopolska jest trzecim projektem realizowanym przez HOCHTIEF Polska dla firmy Phoenix w Nowym Tomyślu. Dwa poprzednie dotyczyły budowy trzech hal produkcyjnych.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube