Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

T-Mobile w nowej siedzibie

11.07.2013

T-Mobile, jeden z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce, zakończył przeprowadzkę do swojej nowej siedziby – kompleksu T–Mobile Office Park zbudowanego przez Ghelamco na warszawskim Mokotowie.

Operator jest głównym najemcą projektu i zajmuje 27 000 m² powierzchni, czyli blisko 70% z 40 000 m² biur dostępnych w inwestycji. Realizacja obiektu rozpoczęła się w II kwartale 2012 r., a oddanie do użytku nastąpiło z początkiem maja tego roku.

Inwestycja jest przykładem projektu powstałego w formie parku biznesowego. Dzięki efektywnemu zaprojektowaniu w kompleksie znalazło się miejsce na przestronne patio z zielenią i elementami małej architektury, a dostępne powierzchnie zapewniają możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni. Komfort pracy najemców zapewniają między innymi takie udogodnienia, jak otwierane okna, w pełni przeszklona fasada zapewniająca dostęp światła dzielnego czy regulowany strefowo system wentylacji i oświetlenia. Na terenie kompleksu znajduje się prawie 1300 miejsc parkingowych oraz parkingi i prysznice dla rowerzystów i motocyklistów. T–Mobile Office Park powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Potwierdzeniem jakości, „zieloności” i energooszczędności projektu oraz jego dostosowania do potrzeb najemców będzie najpopularniejszy, prestiżowy europejski certyfikat BREEAM. T–Mobile Office Park jest obecnie na ostatnim etapie procesu certyfikacyjnego.

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube