Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Unikatowy koncept IMPLANT w Warszawie

08.06.2018

Innowacyjny, trzypoziomowy obiekt składający się z 272 kontenerów i przeszklonych powierzchni
już pod koniec tego roku zostanie oddany do użytku.

IMPLANT został zaprojektowany przez architekta Jakuba Szczęsnego. Inwestycja powstanie na działce o powierzchni ponad 10 tys. m2 przy ul. Chmielnej 75, a do dyspozycji najemców oddanych zostanie blisko 5 tys. m2 powierzchni użytkowej.

IMPLANT w zamierzeniu projektanta i inwestorów zostanie podzielony na trzy główne strefy: gastronomiczną – z wydzieloną powierzchnią restauracyjną, strefę usługowo-handlową oraz halę eventową przeznaczoną na wydarzenia społeczne i kulturalne. Przestrzeń inwestycji będzie składała się z powierzchni typu pop-up store i zaplanowana została dla około 80 najemców. Inwestycja będzie mogła pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami proekologicznymi. Specjalne farby, urządzenia oraz oryginalnie zaprojektowany ogród wertykalny mają podkreślać nastawienie na działalność przyjazną otoczeniu i środowisku.

Inspiracją dla konceptu IMPLANT były inne modułowe konstrukcje znajdujące się w światowych metropoliach, jak np. BoxPark w Londynie, czy ArtBox w Bangkoku.

Inwestor: Nowa Epoka Handlu.

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube