Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zakończenie budowy Hortus Apartments w Krakowie

22.09.2014

Już wkrótce Echo Investment odda do użytku jeden ze swoich luksusowych projektów mieszkaniowych - Hortus Apartments - inwestycję zlokalizowaną przy ul. Piotra Borowego, na Woli Justowskiej w Krakowie.

Hortus Apartments to cztery dwupiętrowe kameralne budynki, w których zaprojektowano apartamenty o powierzchniach od 58 do 145 m². Klasykę architektury podkreślają kamienne elewacje, przestronne tarasy i balkony oraz - zaprojektowane przez architekta krajobrazu - ogrody przynależące do mieszkań zlokalizowanych na parterze. Budynki zostały wyposażone w windy wiodące z kondygnacji podziemnej garażu. Zastosowano inteligentne rozwiązania umożliwiające sterowanie światłem, klimatyzacją i ogrzewaniem. Całość inwestycji jest ogrodzona, a dodatkowe bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni całodobowa ochrona.

Hortus Apartments, który powstał w krakowskiej pracowni The Blok, został uznany za najlepszą inwestycję apartamentową w Polsce przez jurorów konkursu Złote Ville 2014.

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube