Starszy projektant konstrukcji przemysłowych

małopolskie

19.04.2017

W związku z dynamicznym rozwojem Globalnego Centrum Projektowego w Krakowie, aktualnie poszukujemy doświadczonego projektanta konstrukcji, który dołączą do istniejącego zespołu. Inżynier będzie brał udział w realizacji międzynarodowych projektów, głównie w branży przemysłowej. Praca wiąże się z wyjazdami służbowymi.

Zakres obowiązków:
-Realizacja projektów wg. opracowanych kryteriów, przyjętych norm technicznych, zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi i budżetem
-Wykonywanie obliczeń elementów konstrukcji stalowych i żelbetowych, z uwzględnieniem oddziaływań sejsmicznych
-Koordynacja pracy zespołu projektowego: podział zadań, nadzór i wsparcie
-Współpraca z inżynierami innych branż

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: konstrukcje budowlane i inżynierskie
-10+ letnie doświadczenie w projektowaniu przemysłowym (stal, żelbet)
-Doświadczenie w projektowaniu wg. norm amerykańskim i/lub brytyjskich
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
-Uprawnienia budowlane projektowe
-Znajomość oprogramowania (RAM, Staad, Robot)
-Dobra znajomość j.angielskiego
-Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:
-Doświadczenie w wykonywaniu obliczeń z uwzględnieniem oddziaływań sejsmicznych

Oferujemy:
-Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno-ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska
-Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, eslastyczne godziny pracy
-Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali
-Przyjazne środowisko pracy

Email: aleksandra.oruba@ch2m.pl

Kontakt:

Telefon: 12 2256520

Województwo: małopolskie