Budimex poszukuje inżyniera budowy mostów

pomorskie

15.05.2017

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968 r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: infrastrukturalnego, kubaturowego, przemysłowego i energetycznego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa infrastrukturalnego poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Budowy Mostów

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie:
przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
prowadzenie uzgodnień projektowych,
przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia wyższego budowlanego o profilu mostowym,
minimum rocznego doświadczenia w pracy na budowie,
pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
mile widziana znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=65491020-393A-4523-8008-5ED3F27D4D30&skkcfg=20c4ecaac68c42b4ad93b5beceb3574d&skklocationId=112&skkExternalOfferId=25130&skkCountryId=1&skkRegionId=9

Kontakt:

Telefon: 572 912 444

Email: paulina.marciniak@budimex.pl

Województwo: pomorskie