Wrocław – asystent projektanta konstrukcji

dolnośląskie

07.06.2017

Wielobranżowe Biuro Projektowe przyjmie do pracy Asystenta Projektanta Konstrukcji. Praca na samodzielnym stanowisku pracy.

Obowiązki:
– wykonanie obliczeń statycznych budowli,
– wykonanie dokumentacji projektowej (projekt budowlany, wykonawczy, specyfikacje techniczne),
– wykonanie rysunków konstrukcyjnych,
– współpraca z branżystami, konsultacje z biurami budowy.

Wymagania:
– minimalne doświadczenie – 2 lata,
– umiejętność wykonania obliczeń konstrukcyjnych (statyka budowli),
– samodzielność,
– znajomość rysunku technicznego,
– wiedza budowlana z zakresu konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych oraz murowanych,
– znajomość oprogramowania: AutoCad, Rm-Win, Pl-Win, Rama 2D i 3D,
– znajomość Polskich Norm i Eurokodów.

Oferujemy:
– miłą atmosferę pracy,
– zarobki adekwatne do umiejętności,
– ciekawe projekty i wyzwania,
– samodzielność, możliwość podejmowania decyzji,
– udział w spotkaniach wielobranżowych,
– udział w nadzorze projektu.

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja@archimmodicus.pl
Mile widziane referencje.

Kontakt:

Telefon: 503-176-038

Email: rekrutacja@archimmodicus.pl

Województwo: dolnośląskie