Asystent Kierownika Kontraktu

dolnośląskie

22.12.2011

Dla mojego klienta – nowoczesnej firmy inżynierskiej, istniejącej na rynku od kilkudziesięciu lat, działającej w branży infrastruktury transportowej, sanitarnej, energetycznej, budowlanej i architektonicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Region: okolice Katowic

Obowiązki:
– załatwianie spraw z władzami, urzędami, instytucjami i przedsiębiorstwami z zakresu prowadzonych spraw;
– nadzór, kontrola i koordynacja prac związanych z realizacją zamówień
(zleceń) na terenie biura i w terenie;
– sporządzanie ofert;
– kontrola kosztów wykonywanych robót budowlanych, sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
– organizacja przetargów na roboty budowlane i projektowe zgodnie z przyjętymi procedurami, w ramach zawartych umów;
– współpraca z inżynierami budowy i projektantami architektami oraz
koordynacja działań wszystkich uczestników realizujących projekt;
– udział w opracowywaniu harmonogramów inwestycji.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane drogowe
– kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku lub przy projektowaniu infrastruktury liniowej
– znajomość kalkulacji kosztów robót budowlanych i kosztów prac projektowych
– mile widziane uprawnienia projektowe lub wykonawcze w specjalności drogowej

Oferujemy:
– umowę o pracę
– wynagrodzenie w kwocie 5000 – 7000 brutto – kwota do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia- możliwość rozwoju zawodowego
– profesjonalne wyposażenie stanowiska ( laptop, telefon, samochód służbowy)
– pracę przy ciekawych projektach dla prestiżowej firmy

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres : marta.andrzejewska@polishpersonnel.com z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw? z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Kontakt:

Telefon: 61 833 0952

Email: marta.andrzejewska@polishpersonnel.com

Województwo: dolnośląskie