Młodszy asystent projektanta konstrukcji

mazowieckie

11.01.2018

Zadania:
-Współudział w przygotowywaniu projektów pod nadzorem projektanta
-Współpraca z technikami

Wymagania:
-Absolwent/ka kierunku budownictwo, specjalność: Konstrukcje budowlane
-Praktyczna znajomość programu AutoCAD, Dialux oraz aplikacji biurowych MS Office;
-Mile widziana znajomość programu Revit MEP
-Dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie atutem;
-Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć uczenia się
-Komunikatywność

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym przy ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pakiet pozapłacowy
-Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

Kontakt:

Telefon: 225360300

Email: agnieszka.klimek@burohappold.com

Województwo: mazowieckie