Asystent/-ka projektanta instalacji elektrycznych

mazowieckie

11.01.2018

BuroHappold Engineering, firma obecna w Polsce od 1997 roku, oferuje pełen zakres usług doradczych z dziedziny zintegrowanej inżynierii oraz zrównoważonego budownictwa dla budynków i miast. W warszawskim biurze zatrudniamy obecnie ponad 120 inżynierów i konsultantów. Portfolio naszych projektów obejmuje takie realizacje jak Centrum Nauki Kopernik, Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, Polski Pawilon na EXPO 2010 w Szanghaju, Q22 i Hala Koszyki w Warszawie.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
-Sporządzanie projektów instalacji elektrycznych i teletechnicznych pod nadzorem projektanta
-Uzgodnienia projektów w urzędach i z gestorami sieci
-Koordynacja projektów z innymi branżami
-Optymalizacja rozwiązań projektowych

Wymagania:
-Absolwent/ka wydziału elektrycznego
-Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-Praktyczna znajomość programu AutoCAD, Dialux oraz aplikacji biurowych MS Office;
-Mile widziana znajomość programu Revit MEP
-Dobra znajomość języka angielskiego;
-Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć uczenia się
-Komunikatywność

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym biurze projektowym przy ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności oraz pakiet pozapłacowy
-Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze

Kontakt:

Telefon: 225360300

Email: agnieszka.klimek@burohappold.com

Województwo: mazowieckie