Kierownik działu stolarki aluminiowej

świętokrzyskie

02.02.2018

Firma Aluco System Sp.z o.o. w Kielcach zatrudni Kierownika działu stolarki aluminiowej.

Zadania i obowiązki:
– nadzór nad działami ofertowania produktu oraz realizacji stolarki aluminiowej.
Wymagania:
– wykształcenie średnie lub wyższe techniczne ( preferowane budowlane)
-znajomość zasad kosztorysowania projektów budowlanych w zakresie stolarki aluminiowej- okna, drzwi, fasady
– doświadczenie w projektowaniu, oferowaniu i nadzorze nad realizacją konstrukcji aluminiowych oraz systemów fasadowych
– znajomość systemów aluminiowych
– obsługa pakietu MS Office, Auto Cad , znajomość programów technologicznych systemów aluminiowych np: Aluprof, Yawal Constructor, Reynall, MB Cad, Schucal +
– doświadczenie w zarządzaniu zespołem
– czynne prawo jazdy kat. B
– samodzielność, kreatywność, ambicja
Dodatkowym atutem będą :
– znajomość języków obcych
– uprawnienia budowlane

Kandydatom oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego , atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy, niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).” oraz listu motywacyjnego na adres email:
agnieszka@aluco.com.pl

Kontakt:

Telefon: 413464743

Email: agnieszka@aluco.com.pl

Województwo: świętokrzyskie