Praca w Niemczech – biuro nadzorów i kierowania budową

zagranica

05.03.2018

Architekci/inżynierowie budownictwa (kobieta lub mężczyzna)

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy możliwie od zaraz architekta lub inżyniera
budownictwa do nadzoru lub kierowania budowami różnorodnej wielkości.

Zadania:
– nadzór obiektu – nadzór budowy i dokumentacji

– prowadzenie budowy

Obszar działania:

Berlin i Niemcy

Oczekiwane kwalifikacje:

– matura z języka niemieckiego lub analogiczna znajomość języka

– zakończone studia na wydziale architektury lub budownictwa politechniki lub wyższej szkoły technicznej

– doświadczenie w kierowaniu budową bez konieczności posiadania uprawnień

– dobra znajomość praktyczna pracy z komputerem oraz stosowanych programów

– umiejętność współpracy w zespole, elastyczność oraz wytrwałość

Oferujemy również studentom kierunku architektury lub budownictwa możliwość zdobycia praktycznych
doświadczeń na budowach jako pomoc studencka, pod warunkiem zdanej matury z języka niemieckiego lub analogicznej znajomości języka.

Nasze biuro (www.bic-ruths.com):

Oferuje znaczące i interesujące realizacje projektów budowlanych z długoterminową perspektywą pracy.
Oczekujemy pisemnych ofert/aplikacji w języku niemieckim, również jako e-mail, z oczekiwanym wynagrodzeniem oraz możliwym terminem rozpoczęcia pracy.

Kontakt:
BIC Ingenieur-Consulting GmbH
e-mail: info@bic-ruths.com

Kontakt:

Telefon: +49 30 2 54 75-0

Email: info@bic-ruths.com

Województwo: zagranica