Inżynier budowy (sieć trakcyjna)

cała Polska

19.07.2018

ELECTREN S.A. ? jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej
w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Maroko, Kanadzie a także w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce osób na stanowisko:

Inżynier budowy- sieć trakcyjna

WYMAGANIA OGÓLNE:
? Wykształcenie wyższe kierunkowe ? elektrotechniczne (lub w trakcie studiów drugiego stopnia)
? Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
? Znajomość norm i przepisów budowlanych,
? Znajomość zagadnień branży elektrycznej,
? Język angielski – komunikatywny
? Umiejętność organizacji własnej pracy
? Rzetelność, dokładność, terminowość,
? Prawo jazdy kat. B

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
? 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? Nadzór nad pracą pracowników, operatorów sprzętu budowlanego i podwykonawców
? Planowanie zapotrzebowania materiałowego
? Dbałość o terminowość prac
? Wsparcie Kierownika Robót
? Kontakty z podwykonawcami
? Nadzór nad właściwą realizacją projektu

OFERUJEMY:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość zdobycia niezbędnej praktyki na potrzeby uprawnień budowlanych
– Szkolenia na koszt firmy
– Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
– Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres: ekokoszka@electren.com, więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 22 742 19 70

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELECTREN S.A. Oddział w Polsce, zgodnie z ustawą oz dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych(tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182,1662)?

Kontakt:

Telefon: 227421970

Email: ekokoszka@electren.com

Województwo: cała Polska