Inżynier Budowy ds. Mostów, Tunelu, Konstrukcji

mazowieckie

25.07.2018

Zakres obowiązków:
-kontrola i nadzór nad pracą podwykonawców oraz sił własnych,
-praca na dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązaniach,
-rozliczanie wykonanych robót ? podwykonawcy i siły własne,
-rozliczanie dostarczonych na budowę materiałów oraz sprzętu budowlanego,
-przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

Wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy projektach infrastrukturalnych,
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
-znajomość jęz. angielskiego,
-bardzo dobra organizacja pracy,
-umiejętność pracy w zespole,
-dyspozycyjność, sumienność, skrupulatność i zaangażowanie,

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-pracę w międzynarodowym środowisku w profesjonalnym zespole,
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na jednym z największych kontraktów infrastrukturalnych realizowanych obecnie w Polsce,
-pakiet świadczeń dodatkowych: opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie wypoczynku,
-bezpłatne lekcje języka angielskiego na terenie firmy

Kontakt:

Telefon: 227189407

Email: l.lesniak@astaldi.com

Województwo: mazowieckie