Asystent / Asystentka kierownika budowy / projektanta sieci gazowych

pomorskie

15.07.2019

Firma Budowlano – Projektowa zatrudni asystenta/kę kierownika budowy/projektanta
Wymagania:
– ukończone (lub w trakcie) studia wyższe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska lub pokrewnym
– prawo jazdy kat. B /czynne/
– umiejętność czytania projektów i dokumentacji wykonawczych
– dyspozycyjność i zaangażowanie
– umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
– wsparcie administracyjne dla kierownika budowy
– pomoc w organizacji i realizacji prac na budowie
– prowadzenie dokumentacji budowy
– przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

Oferujemy:
– ciekawą pracę
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
– pracę w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: sekretariat@inrem.gda.pl

Kontakt:

Telefon: 694420475

Email: inrem@inrem.gda.pl

Województwo: pomorskie