Majster / Inżynier Budowy

cała Polska

24.07.2019

OPIS STANOWISKA:

Praca dla majstra / inżyniera robót budowlanych stanów surowych. Głównym zadaniem będzie nadzór pracowników na placu budowy.

NASZE WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-budowlaną,
- znajomość przepisów prawa budowlanego,
- umiejętność obsługi programów AutoCad, MsOffice,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

- możliwość intensywnego rozwoju zawodowego,
- wysokie wynagrodzenie,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- dobre i przyjazne warunki pracy,
- samodzielność w działaniu,
- pracę w stabilnej firmie

Zapraszam do wysłania CV : odrcompany.p@gmail.com
Praca w Poznaniu

Kontakt:

Telefon: 690903932

Email: odrcompany.p@gmail.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube