Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Asystent projektanta konstrukcji

śląskie

30.11.2019

Pracownia Architektury projekt 44 240 z siedzibą w Rybniku zatrudni asystenta projektanta konstrukcji.

Wymagania:
- absolwenci kierunku budownictwo z minimum 2 letnim stażem,
- wymagana podstawowa znajomość programu AutoCAD / ZW Cad oraz Cadsis / Specbud / Robot / Abc płyta
- umiejętność przygotowania projektu konstrukcyjnego od koncepcji po schematy i obliczenia statyczne, kończąc na rysunkach budowlanych, wykonawczych i warsztatowych

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- praca stacjonarna w miłej atmosferze w doświadczonym zespole.


CV oraz portfolio prosimy przesyłać na adres kariera@projekt44240.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pracownia Architektury projekt 44 240 z siedzibą w Rybniku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.


Informujemy, że Administratorem danych jest Pracownia Architektury projekt 44 240 z siedzibą w Rybniku przy ul. Zielonej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:

Telefon: 786221190

Email: kariera@projekt44240.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube