Młodszy inżynier budowy – Szwecja

zagranica

19.05.2020

Firma SilverBack poszukuje Inżyniera Budowy dla naszego klienta w Szwecji.

Obowiązki:

– wsparcie kierownika budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
– nadzór nad pracami wykonywanymi na budowie,
– planowanie i koordynowanie prac realizowanych przed podwykonawców,
– sporządzanie harmonogramów realizacji etapów prac na budowie,
– wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania:

– min 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
– dobra organizacja pracy,
– umiejętność pracy w zespole,
– znajomość procesu budowlanego, – teoria oraz praktyka,
– wykształcenie techniczne (budownictwo)
– znajomość pakietu MS Office i programu AutoCad.

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– regularne zjazdy do kraju,
– pomoc pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
– zakwaterowanie,
– pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju, w którym wykonywana jest praca,
– załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
– pakiet socjalny.

Kontakt:

Telefon: 575811922

Email: idolecka@silverbackpolska.pl

Województwo: zagranica