Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dotykowy Dell Studio One 19 stylowym dodatkiem do japońskiej kuchni

19.03.2009

Jak twierdzi jeden z dyrektorów Della -- Alex Gruzen -- na nowym, dotykowym desktopie all-in-one -- Studio One 19 -- pracuje się tak miło, jak przyjemnie na niego patrzeć. Póki co nacieszyć się nim będą mogli tylko odbiorcy w Japonii, w "wielu innych krajach" komputer ma zadebiutować na wiosnę. Standardowa konfiguracja przewiduje procesor Core 2 Quad, 4GB pamięci, 750GB twardego, 6 gniazd USB, zintegrowaną kamerę internetową 1,3 Mpx, grafikę NVIDIA GeForce 9400 i stację Blu-ray.

Dość nieźle jak na komputer, który z założenia ma służyć do rodzinnego przeglądania zdjęć czy wspólnego sprawdzania prac domowych. Jak dowiadujemy się z notki prasowej, coraz więcej osób korzysta z komputera w kuchni i potrzebna była maszyna, której nie będziecie się wstydzić przed gośćmi. Faktycznie, komputer zaprojektowano starannie, z dużą dbałością o detale. Pod nogami plącze się tylko jeden kabel, co w przypadku komputera do kuchni może mieć znaczenie nie tylko estetyczne. Wspólną zabawę ma zapewnić m.in. preinstalowane oprogramowanie YouPaint do malowania palcem po ekranie oraz wielodotykowy zestaw perkusyjny.


 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube