Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Farba elewacyjna BOLIX AZ

25.09.2015

Akrylowa farba elewacyjna BOLIX AZ stosowana jest przy wykończeniach zewnętrznych ścian budynków.

Nadaje im barwny, matowy efekt dekoracyjny o wysokiej odporności na ścieranie, porastanie przez glony i grzyby oraz oddziaływanie zmiennych warunków atmosferycznych (np. dzięki zawartości „absorberów UV” jest odporna na promieniowanie). Produkt ma też system blokowania jonów wapnia, zapewniający mu podwyższoną wytrzymałość na wysolenia. Sprawdza się zarówno na nowych powierzchniach, jak i przy wymalowaniach renowacyjnych czy konserwacyjnych.

Farba BOLIX AZ przeznaczona jest do takich podłoży, jak: beton, tynki akrylowe, mineralne, cementowe i cementowo-wapienne, drewno, płyty paździerzowe i pilśniowe. Stanowi też element systemów ociepleń opartych na płytach styropianowych. Dostępna w szerokiej palecie kolorów.

 

 

Informacja techniczne:

Temperatura stosowania i podłoża: +5 do +25oC
Czas schnięcia: ok. 2 h
Całkowite utwardzenie: ok. 24 h
Stopień połysku: matowa

Zużycie

- podłoże gładkie, niechłonne: 0,18–0,25 l/m2
- podłoże chropowate: 0,30-0,40 l/m2                         

Opakowanie: 10 l, 18 l

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube