Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Pokrycie dachowe Monterrey z krawędzią startową FEB-forma

13.10.2014

Ruukki wzbogaca swoją ofertę pokryć dachowych, inaugurując sprzedaż nowej generacji modelu Monterrey. Specjalnie zagięta przednia krawędź arkusza (FEB-forma) ma na celu estetyczne wykończenie okapu dachu. W stosunku do poprzedniej wersji modelu, głębokość profilu została zwiększona, kreując tym samym wyróżniający się wzór dachówki.

Obszarem, na którym w szczególności koncentrował się rozwój produktów serii Monterrey, był design; mocny, robiący wrażenie wzór dachówki i wyjątkowe zagięcie przedniej krawędzi nadają produktowi bardzo elegancki wygląd. Nowatorskie, opatentowane rozwiązanie krawędzi arkusza znane jest z modułowego pokrycia dachowego Finnera. Dodatkowo głębokość profilu nowego modelu została zwiększona z 15 do 20 mm, by uwypuklić podobieństwo Monterrey FEB-forma do tradycyjnej dachówki – wyjaśnia Paweł Florczak, menedżer produktu.

 

 

Blachę dachówkową Monterrey FEB-forma będzie można otrzymać w postaci kompletnego pakietu dachowego bądź w opcji z montażem. W zależności od potrzeb klienta, blachodachówka produkowana jest w długościach od 0,8 do 8,2 m. Dzięki zagięciu przedniej krawędzi, można zastosować dodatkowe przedłużenia nie zaburzając tym samym estetyki efektu końcowego.

Bardzo dobrą trwałość zapewniają odpowiednie powłoki, które chronią produkt przed działaniem czynników atmosferycznych, korozją oraz promieniowaniem UV. Dostępne są dwa modele: standard, z poliestrową powłoką, oraz plus, w której zastosowano powłokę Purex. Wariant standardowy został objęty 10-letnią gwarancją estetyczną oraz 30-letnią gwarancją techniczną, podczas gdy wersja plus ma odpowiednio 15- i 40-letnią gwarancję. Blachodachówka dostępna jest w 11 kolorach.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+