Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

System deskowań ściennych PERI Maximo

12.02.2018

System MAXIMO – deskowanie ramowe z technologią jednostronnie obsługiwanych ściągów MX firmy PERI Polska Sp. z o.o. nagrodzony został Złotym Medalem MTP BUDMA 2018.

Deskowanie MAXIMO jest znacznie szybsze w montażu. Opracowana przez PERI technologia jednostronnie obsługiwanych ściągów MX (nie wymaga rurek dystansowych ani stożków ściągowych) ma istotny wpływ na redukcję nakładów na siłę roboczą oraz zmniejsza liczbę otworów na ściągi. Oprócz oszczędności czasu ,atutem systemu jest atrakcyjny wygląd powierzchni betonu, związany z uporządkowanym układem odcisków płyt i otworów po ściągach oraz gładkiej powierzchni lica betonu. Na krótszy czas montażu oraz estetykę wykonywanego elementu ma również wpływ zastosowanie jednoelementowego narożnika zewnętrznego w kształcie litery L. Charakterystyczną cechą systemu MAXIMO jest bezpieczeństwo użytkowania. Zostało ono zapewnione dzięki zastosowaniu platform roboczych MXP z systemem drabin dostępowych i obarierowaniem.

 

 

System wykorzystywany jest przede wszystkim w budownictwie wielkokondygnacyjnym i przemysłowym. Oparty jest na przejrzystym module płyt, wynoszącym 30 cm. System MAXIMO jest kompatybilny z uniwersalnym deskowaniem ramowym TRIO.

 

 

Źródło: PERI Polska Sp. z o.o.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube