Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

System Sopro AEB plus

14.06.2011

Sopro Polska wprowadziła w tym roku nowatorski system Sopro AEB plus pozwalający na mocowanie płyt o dużych wymiarach na powierzchni tarasów i balkonów.

System ten dostosowany jest również do podłoży krytycznych, a szczególnie do mocowania metodą „płytka na płytkę”. Głównym elementem systemu jest elastyczna i kompensująca naprężenia mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB plus, która równocześnie pełni funkcję uszczelniającą, jak i odcinającą. Pozwala ona na wytworzenie wodoszczelnej, redukującej naprężenia i wytrzymałej na obciążenia konstrukcji. Dodatkową zaletą maty Sopro AEB Plus jest uzyskanie odporności na deszcz tuż po ich ułożeniu. Te właściwości pozwalają na bezpieczne układanie okładzin o dużych formatach (> 50 x 50 cm, szczególnie gresów) na normalnych lub krytycznych podłożach.

 

System AEB do podłoży krytycznych oraz wielkoformatowych płyt.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube