Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Aplikacja Fluke ze złotem w konkursie Product of the Year 2016

26.10.2016

Aplikacja Fluke Connect Assets zdobyła złoto w kategorii Aplikacje dla Ekspertów w konkursie na produkt roku (Product of the Year 2016), organizowanym przez amerykański magazyn „Consulting-Specifying Engineer”.
 

W konkursie są uwzględniane produkty z kategorii: HVAC, bezpieczeństwo, elektryka oraz produkty dla branży hydraulicznej.
Oprogramowanie Fluke Connect Assets pozwala na integrację wewnątrz pełno funkcjonalnej platformy SaaS, która pozwala użytkownikom przyrządów Fluke na otrzymywanie, przechowywanie, wizualizowanie i raportowanie danych pomiarów elektronicznych z ponad 40 testowych przyrządów wykorzystujących platformę Fluke Connect.

Łatwe w użytkowaniu przyrządy pomiarowe i aplikacja pozwalają specjalistom na gromadzenie dokładnych danych na temat usterek, które niedługo mogą pojawić się w testowanych maszynach. Inżynierowie utrzymania ruchu mogą w ten sposób trzymać pieczę nad maszynami i urządzeniami oraz odpowiednio rozkładać prace wykonywane z ich wykorzystaniem, oraz decydować o niezbędnych naprawach.

Platforma Fluke Connect pozwala działom utrzymania ruchu m.in. na:

- eliminację błędów we wprowadzaniu danych poprzez zapisywanie danych z pomiarów bezpośrednio z przyrządu i łatwiejsze powiązanie ich z kolejnością prac i raportami;

- przypisywanie kolejności prac do urządzenia i członka zespołu oraz umieszczanie prac w harmonogramie;

- podejmowanie lepszych decyzji na podstawie wiarygodnych danych;

- dostęp do danych (również historycznych) z pomiarów konkretnego urządzenia;

- pozbycie się klasycznych dokumentów z danymi i pracę zespołową na podstawie jednego sieciowego zestawu danych, dostępnego z miejsca pracy lub z terenu.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube