Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

"Cudze chwalicie, swego nie znacie"

15.05.2008

To tytuł konkursu fotograficznego organizowanego  przez LOIIB, którego celem jest popularyzacja interesujących budowli, które powstały na terenie Lubelszczyzny.

W konkursie udział wziąć mogą członkowie Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, członkowie stowarzyszeń technicznych, uczniowie średnich szkół budowlanych i studenci wyższych uczelni technicznych. Każdy autor może nadesłać do 10 zdjęć, w tym jeden zestaw do pięciu fotografii. Najlepsi zdaniem profesjonalnego jury – zostaną wyróżnieni nagrodami. Za pierwsze miejsce autor otrzyma 500 zł, za drugie 400 zł i trzecie 300 zł. Przewidziano także trzy wyróżnienia.
Prace należy przesłać na adres Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa z dopiskiem „konkurs fotograficzny” do 15 października 2008 r. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana w grudniowym tegorocznym wydaniu „Lubelskiego Inżyniera Budownictwa”. Zapraszamy do wzięcia udziału

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube