Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Godło Teraz Polska dla programu ArCADia-TERMO PRO

10.08.2010

W dniu 24 maja podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie, Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła listę laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Wśród laureatów znalazł się program ArCADia-TERMO PRO firmy ArCADiasoft Chudzik sp.j. Godło Teraz Polska odbierał Pan Jarosław Chudzik – właściciel firm ArCADiasoft Chudzik sp.j. oraz INTERsoft sp. zo.o. z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

 

 

Konkurs odbył się już po raz dwudziesty. W tegorocznej edycji przyjęto i oceniano prawie 130 wniosków weryfikacyjnych. Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” zostało przyznane 13 produktom, 9 usługom, 3 przedsięwzięciom innowacyjnym oraz 9 gminom.

ArCADia-TERMO PRO to wiodący program na polskim rynku przeznaczony do sporządzania m.in.  projektowanej charakterystyki energetycznej, świadectw charakterystyki energetycznej. Program pozwala również na obliczenia audytu energetycznego do oceny zakresu i parametrów przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w celu uzyskania dofinansowania (premia termomodernizacyjna), audytu remontowego przy ubieganiu się o premię remontową oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń - potrzebnych do doboru grzejników w pomieszczeniach.

Firma INTERsoft jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania firmy ArCADiasoft – producenta SYSTEMU ArCADia.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube