Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Forum budowy i utrzymania obiektów inżynieryjnych MOSTY 2015

16.04.2015

Forum budowy i utrzymania obiektów inżynieryjnych MOSTY 2015 odbędzie się 24 czerwca w Kopalni Soli Wieliczka.

Celem Forum budowy i utrzymania obiektów inżynieryjnych MOSTY 2015 jest analiza sytuacji branży mostowej w ostatnich latach, zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań, jakie pojawiły się na rynku, oraz omówienie kwestii związanych z oceną stanu technicznego obiektów. Partnerem merytorycznym forum jest Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej, Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Polski Związek Pracodawców Budownictwa. Do udziału w wydarzeniu zaproszono m.in.: przedstawicieli PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., Politechniki Warszawskiej, Politechniki Krakowskiej, Politechniki Śląskiej, przedstawicieli urzędów i instytucji oraz samorządów.

Organizator ma nadzieję, że forum stanie się cyklicznym spotkaniem mostowców, podczas którego omawiane będą najważniejsze dla tego środowiska kwestie.

 

 

Więcej informacji o wydarzeniu i formularz rejestracji dostępne na stronie: www.drogiimosty.eu

Rejestracja bezpłatna.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube