Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jedyna w Polsce Szkoła Dekarska Protan

23.06.2016

Praktyczna nauka zgrzewania membran oraz zastosowania produktów i rozwiązań systemowych to głównej obszary tematyczne, na których skupią się uczestnicy Szkoły Dekarskiej Protan Polska, mieszczącej się w Pabianicach.

Na jedyny tego typu program z zakresu poprawnej instalacji dachów z membraną dachową z PVC prowadzony jest obecnie nabór na kolejne zjazdy szkoleniowe.

Nasza inicjatywa oparta jest na autorskim programie szkoleniowym, unikatowym w skali kraju, podczas którego uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC – mówi Michał Miąsek, dyrektor zarządzający Protan Polska Sp. z o.o.

Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie na okres dwóch lat.

 

Szczegółowe informacje oraz harmonogram zjazdów Szkoły Dekarskiej Protan dostępny jest na stronie www.protan.pl

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube