Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowe wyzwania w zakresie termoizolacji

04.02.2014

IMBiGS - Centrum Badawcze Materiałów Budowlanych „IZOLACJA” w Katowicach organizuje 21 lutego w Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124, spotkanie dla specjalistów od ociepleń.

Spotkanie skierowane jest doprzedstawicieli firm produkujących systemy ociepleń, projektantów i architektów, przedstawicieli firm budowlanych, pracowników nadzoru budowlanego oraz pracowników instytucji naukowych i ośrodków badawczo-rozwojowych.

Druga edycja Sympozjum „Termo-Hydro-Izolacje” obejmuje problematykę nawiązującą do nowych, bardziej rygorystycznych wymagań izolacyjności cieplnej budynków, które to wymagania weszły w życie z dniem 1 stycznia 2014 r.

Głównym celem spotkania jest analiza problematyki technicznej i prawnej dotyczącej wyrobów, materiałów oraz systemów do izolacji cieplnej przegród budowlanych, w tym przegród zewnętrznych, w projektach termomodernizacji budynków.

Na stronie internetowej zamieszczone są informacje oraz program i formularz zgłoszenia – www.termohydro.imbigs.pl. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube