Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

OKNOPLAST-Kraków najbardziej rozpoznawalną marką okien

21.05.2009

OKNOPLAST-Kraków to najbardziej rozpoznawalna marka okien w Polsce – wynika z badania „Bud Investor Track 2008” przeprowadzonego przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku.

Jak pokazują wyniki badania „Bud Investor Track 2008”, najpopularniejszym producentem okien w Polsce jest OKNOPLAST-Kraków. Krakowski producent stolarki otworowej był najczęściej wskazywany przez inwestorów indywidualnych w całej Polsce. Badanie miało na celu poznanie zachowań inwestorów indywidualnych, którzy są właścicielami domów jednorodzinnych i uczestniczą w procesie wyboru oraz zakupu materiałów budowlanych, w tym stolarki otworowej.
 
 
W badaniu przeprowadzonym w formie wywiadów przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wzięli udział inwestorzy, zamieszkujący w domu wybudowanym w 2007 lub 2008 roku, którego fundamenty nie powstały wcześniej niż w 2000 roku. Respondenci (52,6% mężczyzn i 47,4% kobiet), to w większości osoby z wykształceniem średnim (47,5% respondentów), w wieku od 31 do 40 lat (44,9%). Badanie było przeprowadzone w okresie od października do listopada 2008 roku. 
 
* Producenci profili okiennych wskazani jako producenci okien
 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube