Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Polconstruct dla Strabag

04.11.2008

BMTI (Stacja obsługi pojazdów i maszyn budowlanych BMTI w Kowalach k. Gdańska) to pierwszy wygrany przetarg Polconstruct dla Strabag.

Bardzo się cieszymy z nawiązania tej współpracy. Teraz w walce o inne duże projekty będziemy mogli wykorzystać nasze doświadczenie  - mówi Olga Pasek, Specjalista Kosztorysów Budowlanych. Strabag jest jedną z największych firm budowlanych w Europie (zatrudnia ponad 60 tys. Pracowników w Europie środkowej i wschodniej).
Zakres prac na tym projekcie obejmuje stolarkę okienną i drzwiową zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Będą wykonane w systemie Yawal TM 62 2.1. Polconstruct po raz pierwszy wykona konstrukcje przeciwpożarową: jest to okno stałe o odporności ogniowej EI 30. Szkło na daszku będzie montowane punktowo za pomocą tzw spiderów do podkonstrukcji ze stali nierdzewnej. Obecnie zamawiane są materiały do produkcji wszystkich elementów, natomiast ich montaż na projekcie jest przewidziany do końca tego roku.
Polconstruct jest wykonawcą kompletnych systemów fasadowych. Jako jedna z niewielu firm budowlanych oferuje pełny pakiet prac elewacyjnych. W zakres prac Polconstruct wchodzi m.in. wykonywanie ociepleń, elewacji wentylowanych, szkleń i obróbek blacharskich. Firma działa w Irlandii, Szkocji, Polsce oraz Szwecji. Lata doświadczeń na międzynarodowym rynku i ponad 200 ukończonych prestiżowych projektów budowlanych to wyznaczniki jakości Polconstruct.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube