Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

VI konferencja Projektowanie Przyszłości

06.03.2019

Zbliża się VI edycja konferencji Projektowanie Przyszłości. Konferencja jest wydarzeniem dwudniowym, merytorycznym.

 

 

3 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (Rynek 25) odbędzie się dzień plenarny: bogaty program, starannie dobrani prelegenci i ważne z punktu widzenia uczestników procesu inwestycyjnego tematy prezentacji. W tym roku zdecydowano się na rozbudowanie formuły o jednodniowe (4 kwietnia) warsztaty w Małopolskim Centrum Technologii Informacyjnych (ul. Podole 60), których uczestnicy będą mieli możliwość wyboru tematów warsztatów spośród 16 propozycji. Zajęcia będą odbywać się równocześnie w czterech salach, w specjalistycznych blokach tematycznych. Zarówno w pierwszym i drugim dniu wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska partnerów i wystawców.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się eksperci z Polski i z zagranicy. Tematy prelekcji dotykać będą zagadnień związanych z realizacją inwestycji w technologii BIM zarówno na etapie projektowania jak i budowy, kwestii związanych z procesem legislacyjnym, a także warunkami kontraktowymi dla projektów realizowanych w tej technologii.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM Klaster) i KONFOTEKA Sp. z o.o.

 

Szczegółowe informacje na temat programu konferencji jak i tematów warsztatów znajdują się na www.projektowanieprzyszlosci.pl

Rejestracja dostępna poprzez system CONREGO: https://projektowanieprzyszlosci.conrego.com/

Możliwość udziału w jednym lub dwóch dniach konferencji. Organizatorzy przewidzieli specjalne zniżki dla studentów uczelni technicznych.

 

 

Czytaj też: Kiedy projektowanie inżynierii budowlanej uprawnia do zastosowania stawki 50% kosztów uzyskania przychodów

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube