Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji

10.05.2018

W Szczyrku 6-9 marca br. odbywały się XXXNI Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji.

Organizatorem był Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w Gliwicach, przy współpracy oddziałów w Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie. Tegoroczne WPPK rozpoczynały nowy, czteroletni cykl poświęcony „Innowacyjnym i współczesnym rozwiązaniom w budownictwie”. Wiodącym tematem wykładów były konstrukcje żelbetowe.

W warsztatach wzięła udział rekordowa liczba 618 uczestników, a dodatkowo wydano 35 jednodniowych wejściówek. Świadczy to o tym, że WPPK stały się największym w kraju spotkaniem przeznaczonym dla projektantów konstrukcji budownictwa ogólnego, przemysłowego i inżynieryjnego, producentów materiałów budowlanych oraz firm specjalistycznych i wykonawczych.

 

Prof. Adam Zybura wygłasza wykład

 

W 7 sesjach tematycznych wygłoszonych zostało 29 wykładów problemowych, przygotowanych przez specjalistów wywodzących się z ośrodków naukowo-badawczych, firm projektowych i wykonawczych. Zostały one opublikowane w formie 3 konferencyjnych tomów o łącznej objętości ponad 1600 stron. Dodatkowo w trakcie warsztatów wygłoszonych zostało

Prof. Adam Zybura wygłasza wykład 7 interesujących wykładów merytorycznych partnerów warsztatów oraz 10 referatów wystawców, dotyczących najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych w projektowaniu oraz wykonawstwie konstrukcji.

Warsztatom towarzyszyła ekspozycja 42 firm, na której prezentowane były najnowsze rozwiązania projektowe, materiałowe i technologiczne.

 

Łukasz Drobiec

przewodniczący Komitetu Organizacyjnego WPPK 2018

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube